26 października 2017

Omnichannel oznacza pełną integrację wszystkich kanałów interakcji z klientem. To tendencja, która już teraz króluje na rynku i według której będzie się on rozwijał przez najbliższe lata.

Bądź na bieżąco z najświeższymi trendami na rynku - weź udział w webinarze!

Nasi eksperci opowiedzą min. o:

  • prostym i bezpiecznym backupie danych firmowych,
  • metodach backupu baz danych,
  • bezpiecznym udostępnianiu danych w Internecie,
  • innych kwestiach związanych z bezpieczeństwem danych.

Zabezpiecz oraz udostępniaj swoje firmowe dane

Czy wiesz, jak często dochodzi do utraty firmowych danych? Czy częściej występującą przyczyną jest błąd ludzki czy faktyczne fizyczne uszkodzenie sprzętu? Ile razy taka sytuacja wydarzyła się w Twojej firmie? Czy myślałeś kiedyś, że udostępnianie Twoich danych przez darmowe serwisy może wiązać się z ich kradzieżą? Czy w Twojej organizacji wszyscy pracownicy mogą mieć dostęp do wszystkich informacji? Na te i inne pytania odpowiemy w czasie naszego webinaru.

Start: 26 października, godzina 11:00! Do Państwa dyspozycji oddamy również czat, za pomocą którego będą mogli Państwo zadać naszym konsultantom pytania związane z bezpieczeństwem danych.

Comarch IBARD - wygoda i bezpieczeństwo Twojej firmy

Pokażemy, jak wykorzystać system Comarch IBARD do zabezpieczania danych firmowych poprzez wprowadzenie backupu urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Zaprezentujemy funkcjonalności przydatne w codziennej pracy - min. pracę grupową, synchronizację danych między urządzeniami, skaner dokumentów.

Dodatkowo w czasie webinaru  pokażemy możliwości wdrożenia Comarch IBARD Enterprise, czyli dedykowanego rozwiązania dla Twojej firmy.

Patroni medialni webinaru

 

 

Wideo

Jadwiga Handzel

Jadwiga HandzelComarch SA

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 2012 roku związana z Grupą Kapitałową Comarch. Obecnie odpowiedzialna za procesy logistyczno-sprzedażowe usług Comarch IBARD oraz iKsięgowość24.