29 stycznia 2020

W trakcie krótkiego szkolenia online pokażemy jak efektywnie zarządzać dokumentami w firmie przy użyciu narzędzia Comarch DMS. Zaawansowane możliwości tego systemu pomogą wdrożyć oraz usprawnić elektroniczny obieg faktur kosztowych, umów,  zgłoszeń, wniosków pracowników i realizację zapotrzebowań czy dokumentacji technicznych.

Dzięki webinarowi dowiesz się, jak:

  • Elastycznie zarządzać obiegiem dokumentów
  • Procesować dokumenty poza firmą, dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych i webowych
  • Kontrolować czas realizowanych zadań z poziomu aplikacji oraz poprzez wykorzystanie raportów
  • Zautomatyzować wprowadzanie dokumentów dzięki technologii OCR
  • Pracować w modelu wielofirmowym

Wideo

29 stycznia 2019, godzina 11:00

Podczas szkolenia dostępny będzie czat

 

Dlaczego warto stosować elektroniczny obieg dokumentów? 

Każda firma, niezależnie od profilu działalności, procesuje znaczną ilość pism i dokumentów. Archiwizacja i praca z dokumentami w formie papierowej bywa uciążliwa, a dodatkowo wymaga znacznej przestrzeni biurowej. Digitalizacja obszaru związanego z obiegiem dokumentów przynosi szereg korzyści dla firmy w postaci m.in. ograniczenia liczby zaginionych dokumentów, przyśpieszenia opisu i akceptacji dokumentów a także stałego dostępu do historycznych informacji.

Możliwości zastosowania Comarch DMS

Pierwsze skojarzenie z hasłem „system klasy DMS” to obieg faktur kosztowych. W Comarch DMS zarządzanie fakturami jest jednym z podstawowych procesów, ale możliwości wykorzystania narzędzia są dużo większe. Dzięki elastyczności systemu, może on wspierać szereg procesów w firmie, takich jak prowadzenie dziennika korespondencji, akceptację ofert, zarządzanie umowami czy też obsługę wniosków pracowniczych.

Rozwiązania usprawniające codzienną pracę

Podczas webinaru dowiedzą się Państwo w jaki sposób Comarch DMS może przyśpieszyć realizację zadań przez poszczególnych pracowników. Dzięki mechanizmom alertów mailowych i powiadomień mobilnych każda osoba, która ma wykonać określoną czynność niezwłocznie się o tym dowie a możliwość określenia czasu na wykonanie zadania dodatkowo wskaże, którymi z nich powinna się zająć priorytetowo.

Stały dostęp do informacji

Nieważne czy znajdują sie Państwo w biurze przy komputerze czy na lotnisku podczas delegacji – z Comarch DMS można pracować z dokumentami z dowolnego miejsca dzięki możliwości obsługi systemu z poziomu aplikacji mobilnych na iOS oraz Android a także z przeglądarek www. Dostęp do dokumentów to nie tylko praca z otwartymi sprawami ale również możliwość wyszukania dowolnej historycznej informacji bez potrzeby kontaktowania się z osobami odpowiedzialnymi za archiwizację dokumentów.

Automatyzacja procesów biznesowych

Praca z elektronicznym obiegiem dokumentów to nie tylko cyfryzacja danych ale również usprawnienie obszarów, które bezpośrednio wiążą się z tym zagadnieniem. Wykorzystując Comarch DMS w swojej firmie można:

  • Zautomatyzować dodawanie faktur dzięki mechanizmowi OCR, który przepisze dane z faktury do systemu
  • Wyeliminować wąskie gardła w procesach poprzez funkcję automatycznego przekazania dokumentu po określonym czasie
  • Usprawnić zatwierdzanie dokumentów dzięki opcji masowego przekazania
  • Ograniczyć liczbę wprowadzanych ręcznie informacji oraz niezbędnych kroków w procesie poprzez mechanizmy warunków i reguł uzupełniania danych

Szkolenie prowadzi:

 

Kamil Lisowski - Konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych Comarch

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch i produktami z oferty ERP związany od 2015 roku. Na początku odpowiadał za wsparcie klientów, prowadzenie szkoleń oraz testowanie oprogramowania. Aktualnie prowadzi spotkania i prezentacje dotyczące rozwiązań Comarch ERP. Od 2018 jako Product Manager odpowiada za rozwój systemu Comarch DMS.