28 września 2017

Omnichannel oznacza pełną integrację wszystkich kanałów interakcji z klientem. To tendencja, która już teraz króluje na rynku i według której będzie się on rozwijał przez najbliższe lata.

Bądź na bieżąco z najświeższymi trendami na rynku - weź udział w webinarze!

Dzięki udziałowi w webinarze dowiesz się jak:

  • wykorzystać aplikacje mobilne w swoim dziale serwisowym,
  • zdefiniować schemat działań do realizacji przez serwisanta podczas przeglądów, napraw, montażu urządzeń u Klienta,
  • wykorzystać różne typy elementów wizyt, co umożliwia zdefiniowanie dowolnego wymaganego sposobu postępowania przy naprawie u Klienta, np. wykonanie zdjęcia przed i po naprawie,
  • udostępniać serwisantom dostęp w aplikacji mobilnej do pełnej informacji na temat wszystkich parametrów urządzeń, dokumentacji, historii napraw oraz przeglądów,
  • rejestrować czynności serwisowe w aplikacji mobilnej, eliminując niepotrzebną dokumentację papierową,
  • sprawnie zarządzać działem serwisu przy użyciu technologii mobilnych,
  • ustalać harmonogramy zadań dla serwisantów,
  • wykorzystać inne technologie (m.in. mobilny terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, drukarki fiskalne i termiczne) podczas fakturowania za wykonaną usługę,
  • weryfikować pracę mobilnych pracowników oraz przekazywać im ważne informacje.

Serwisowa obsługa Klienta

Wprowadzenie

Praca serwisantów to kolejny obszar, który z powodzeniem może być obsługiwany przy użyciu rozwiązań mobilnych. Pracownicy działów serwisowych, wyposażeni w smartfona lub tablet, dzięki aplikacji mobilnej zyskują dostęp do złożonej dokumentacji i historii działań z urządzeniami kontrahentów, łącznie z harmonogramami przeglądów gwarancyjnych. Serwisant może nie tylko planować i realizować zlecenia serwisowe dla siebie, ale także zaplanować lub przekazać je do innego pracownika, posiadającego kompetencje do naprawy danego urządzenia. Kierownicy działu napraw mogą rozbudować obsługę czynności przez serwisanta poprzez wykorzystanie wizyt serwisowych z takim elementami jak np. nakazanie wykonania zdjęcia urządzenia przed i po naprawie czy też wypełnienie wymaganego protokołu serwisowego. Po zrealizowaniu zlecenie serwisowe może zostać przez pracownika zafakturowane na urządzeniu mobilnym lub w centrali.

 

Sprawdź aplikacje mobilnej w swojej firmie!

Nie czekaj, wykorzystaj możliwości aplikacji mobilnych w swojej firmie! Aplikacje Comarch Mobile dają możliwość także elastycznego dostosowania funkcji i danych udostępnianych pracownikom serwisowym w zależności do potrzeb danej branży. Przypominamy, że każdy Klient Comarch ERP XL może uzyskać licencje testowe w celu sprawdzenia aplikacji mobilnych na własnej bazie danych.

Podczas webinaru dostępny będzie czat, za pomocą którego możesz zadać naszym specjalistom wszystkie związane z tematyką omnichannel pytania!

Patroni medialni webinaru

Wideo

Joanna Bałut

Joanna BałutComarch SA

Product Manager Comarch Mobile

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wydziału Finansów specjalność: rachunkowość i rewizja finansowa oraz wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych specjalność: zarządzanie i doradztwo personalne. Prace w firmie Comarch rozpoczęła w 2011 roku na stanowisku Konsultanta w zespole Asysty Technicznej Comarch ERP XL, gdzie zajmowała się wsparciem merytoryczno-technicznym w obrębie modułów logistycznych systemu Comarch ERP XL. Od 2014 roku jako Product Manager dba o rozwój aplikacji mobilnych systemu Comarch Mobile.