11 kwietnia 2019

Rozwiązania Business Intelligence wspierają procesy podejmowania decyzji w firmach, co pozwala na efektywniejsze planowanie i zarządzanie oraz zapewnienie pełnego wglądu w sytuację firmy.

 

 

 

Podczas webinaru dowiesz się:

  • Jakie korzyści daje nowoczesny system klasy Business Intelligence, dlaczego tak ważne jest raportowanie oraz wizualizacja danych
  • Dla jakich firm przeznaczone są rozwiązania BI, kto może być potencjalnym odbiorcą raportów
  • Jak działa system klasy BI

Weź udział

Business Intelligence - analityka biznesowa i controlling

 

Czy masz pewność, że Ty i Twoi pracownicy podejmując codzienne decyzje opieracie je na rzetelnych informacjach? Nawet jeśli intuicja Cię nie zawodzi, warto poprzeć ją konkretnymi faktami.

Rozwiązania analityczne Business Intelligence to w skrócie proces przekształcenia dużych ilości danych w informację oraz przekształcenia tej informacji w przydatną wiedzę, która umożliwia podejmowanie decyzji.

 

 

Dowiedz się więcej o BI w Comarch ERP XL

Poznaj rozwiązania BI dla Comarch ERP Optima

 

Szkolenie poprowadzi:

 

Robert Żuber, Konsultant BI, Product Manager Comarch BI Point

Od 2015 roku w firmie Comarch zajmuje się systemami klasy Business Intelligence jako kosultant a obecnie również menadżer aplikacji analityczno-raportowej Comarch BI Point odpowiedzialny za rozwój produktu, projektowanie nowych funkcjonalności biznesowych oraz wdrażanie usprawnień w zakresie UI/UX.