Czerwiec 2019

27
Czerwiec
2019

Rozwijaj sprzedaż z mobilnymi aplikacjami Comarch

szkolenie online

27 czerwca 2019, 11:00

Uczestnicy

460

04
Czerwiec
2019

Prosta obsługa PPK z aplikacją Comarch

szkolenie online

04 czerwca 2019, 11:00

Uczestnicy

1579

Maj 2019

16
Maj
2019

Niezawodny hosting czy inwestycje w sprzęt?

szkolenie online

16 maja 2019, 11:00

Uczestnicy

373

Kwiecień 2019

11
Kwiecień
2019

Rozwiązania Comarch BI - wiedza generuje zyski

szkolenie online

11 kwietnia 2019, 11:00

Uczestnicy

290

Dlaczego warto się zapisać? Webinary Comarch to: 

1. Bezpłatne szkolenia online - jedynym wymaganiem jest wcześniejsza rejestracja i komputer z dostępem do Internetu.

2. Zwięzła, merytoryczna informacja odpowiadająca na potrzeby współczesnych przedsiębiorców - wspieramy rozwój Twojego biznesu.

3. Okazja do zasięgnięcia porady eksperta na żywo - w trakcie webinaru lub po jego zakończeniu prelegenci dostępni są na czacie, odpowiadając na pytania Uczestników. 

4. Możliwość zakupu produktu Comarch ERP po preferencyjnej cenie / materiały edukacyjne - uczestnicy szkolenia otrzymują specjalne rabaty lub gotowe materiały edukacyjne z danej dziedziny wiedzy.

5. Cykl szkoleń - warto śledzić portal, aby być na bieżąco z najnowszymi propozycjami webinarów. 

Poznaj opinie uczestników webinaru

Podczas webinaru nasz dział księgowości uzyskał niezbędną wiedzę o możliwościach oprogramowania Comarch w funkcjonowaniu nadchodzących przepisów. Sposób realizacji webinarów uważam za atrakcyjny dla uczestników ze względu na sposób prezentacji. Funkcja czat pozwalała na dwustronne uczestniczenie w prezentacji. Jesteśmy żywo zainteresowani następnym webinarami tego typu. 

Tomasz Schindler INWEMER System sp. z o.o.

wysiwyg img

Webinary to świetna syntetyczna, zwięzła, a przede wszystkim przydatna informacja o zmianach, nowościach zarówno w przepisach jak i w oprogramowaniu. Te "mini szkolenia" są idealnie dostosowane do naszych potrzeb i możliwości czasowych. Cenimy je za to, że główny nacisk został położony na przekazanie praktycznej wiedzy, która będzie miała zastosowania w codziennej pracy naszego Biura, a dodatkowo webinary dają nam poczucie wsparcia merytorycznego ze strony firmy Comarch. 

Kancelaria Zdebski Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego

Webinary i broszury Comarch w praktyce zawsze stanowiły dla nas pierwszą informację o nadchodzących zmianach w regulacjach i wymogach prawnych w obszarach, które nas dotyczą. To jest zawsze cenny sygnał, dający więcej czasu na przygotowanie zmian w firmie. Każdy z nas ma mnóstwo obowiązków w ciągu dnia, więc zmieszczenie wszystkich istotnych informacji w około godzinnym webinarze (dostępnym z biurowego PC) jest dobrym sposobem na przekazanie tej wiedzy. 

Hubert Trzewik Biuromax Sp. z o.o.