27 lipca 2017

Omnichannel oznacza pełną integrację wszystkich kanałów interakcji z klientem. To tendencja, która już teraz króluje na rynku i według której będzie się on rozwijał przez najbliższe lata.

Bądź na bieżąco z najświeższymi trendami na rynku - weź udział w webinarze!

Dzięki udziałowi w webinarze dowiesz się:

  • w jaki sposób kontrahenci firmowi kupują w internecie;
  • czym jest konsumeryzacja B2B;
  • jakie rozwiązania e-commerce stosować w relacji B2B;
  • jak automatyzować procesy sprzedażowe w relacji business to business.

Obsługa klienta biznesowego w internecie

z cyklu Omnichannel w Praktyce

Wprowadzenie

Sprzedaż internetowa w sektorze B2B nieprzerwanie się rozwija. Klienci firmowi kupują online wszystkie typy produktów – od akcesoriów biurowych i produktów spożywczych, po samochody, kombajny i maszyny przemysłowe. Sposób sprzedaży do klienta B2B zmieniał się na przestrzeni lat tak, że obecnie istnieją różne rozwiązania umożliwiające skuteczną sprzedaż w zależności od rodzaju działalności i branży kontrahenta.

Poznaj meandry sprzedaży B2B online, dowiedz się, jakich narzędzi używać i na co zwracają uwagę klienci.

 

Comarch B2B oraz Comarch e-Sklep – poznaj oprogramowanie do skutecznej sprzedaży hurtowej w internecie

Comarch B2B to aplikacja działająca w ścisłym połączeniu z Comarch ERP XL i Comarch ERP Altum. Zapewnia szereg funkcji umożliwiających sprzedaż online do klientów firmowych. Obsługa online procesów związanych z agregowaniem zamówień, ofertowaniem, indywidualnymi cennikami, rabatowaniem, reklamacjami czy monitorowaniem płatności pozwala automatyzować działania sprzedażowe.

Comarch e-Sklep to aplikacja dla sklepów internetowych, która obsługuje również relacje B2B. Jest zintegrowana z systemami Comarch ERP i dedykowana szczególnie tym firmom, które sprzedają swoje towary hurtowo, ale ich sposób prezentacji, warstwa wizualna oraz sposób komunikacji z klientem firmowym są zbliżone do tych stosowanych w relacji z klientem detalicznym (B2C).

 

Patroni medialni webinaru

Wideo

Tomasz Gutkowski

Tomasz GutkowskiComarch SA

Product Manager Comarch e-Commerce odpowiedzialny za rozwój produktów Comarch e-Sklep, Comarch B2B oraz wszystko.pl. Od 8 lat związany z rynkiem sprzedaży internetowej.