18 czerwca 2015

Analizy Business Intelligence - zrozum swój biznes!

Podczas webinaru dowiesz się:

  • jak wybrać najlepszych partnerów biznesowych
  • jak usprawnić przepływ gotówki
  • jak sprawnie zarządzać magazynem
  • jak w prosty sposób kontrolować koszty Twojej firmy
  • i wiele innych!

Dowiedz się więcej o możliwościach, jakie zyskasz podczas używania Analiz Business Intelligence w Comarch ERP Optima! Weź udział w webinarze i poznaj tajniki zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa.

Dzięki użyciu intuicyjnego narzędzia Comarch ERP Optima Analizy Business Intelligence dostajesz możliwość budowania raportów i analiz na bazie informacji wprowadzonych do programu Comarch ERP Optima.

 

Dla małych i średnich firm używanie arkuszy Excela w celu podejmowania strategicznych decyzji biznesowych jest niewystarczające.  Danych do przeanalizowania jest coraz więcej - wiadomości o konsumentach spływające z różnych kanałów sprzedaży, coraz szerszy asortyment itd. 

Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI to narzędzie dla właścicieli i osób zarządzających małymi i średnimi firmami. Dostarcza informacji niezbędnych do monitorowania i zarządzania przedsiębiorstwem. Powstało na bazie 12-letniego doświadczenia Comarch w budowaniu rozwiązań typu Business Intelligence dla systemów ERP,  a także rozwiązań dedykowanych tworzonych dla dużych przedsiębiorstw i międzynarodowych korporacji tj. BP, PKN Duda, Stock, Cersanit, Enion czy Atlanic.

Moduł Comarch ERP Optima Analizy BI oferuje ponad 100 gotowych raportów, dzięki którym można uzyskać informacje o poniesionych kosztach, wysokości sprzedaży czy skuteczności uruchomienia nowych kanałów dystrybucji. Co więcej, moduł umożliwia samodzielne i szybkie zmienianie raportów, np. porównanie sprzedaży rok do roku - z miesięcznej na kwartalną lub roczną. Reporty i analizy prezentowane są w postaci tabel lub wykresów, których typy (słupkowe, liniowe, kołowe, stożkowe) można dowolnie kształtować.

Wideo