18 czerwca 2020

 

11.00-12.00

 

czat z ekspertami Comarch w trakcie webinaru

 

 

 Podczas webinaru omówimy:

 

  • sposoby magazynowania towarów
  • rozwiązania Comarch dedykowane do obsługi pracy magazynu
  • organizację procesów magazynowych w praktyce
  • zarządzanie informacją na kolektorze pracownika
  • elementy sztucznej inteligencji w magazynie

Zaprezentujemy też przykłady wdrożeń rozwiązań magazynowych Comarch u klientów Bemko, Vilmorin Garden i Floslek.

Wideo

Obsługa magazynu wysokiego składowania


Sprawna obsługa procesów magazynowych może zaważyć na sukcesie biznesowym firmy. To właśnie od odpowiedniej organizacji procesów logistycznych zależy czy dostawa towaru zostanie sprawnie zweryfikowana i rozlokowana na magazynie, czy magazynier może szybko i łatwo sprawdzić położenie zasobu, jego dostępność oraz ilość, a zamówienie dla Klienta zostanie sprawnie i bezbłędnie skompletowane oraz wydane kurierowi do transportu. 


W trakcie webinaru poznają Państwo Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier - rozwiązania dla magazynów z rozbudowaną strukturą i zaawansowanymi procesami oraz Comarch Magazynier - aplikację dla mniejszych magazynów z prostą strukturą.

Omówione zostaną zagadnienia związane z zarzadzaniem, organizacją i realizacją pracy zarówno w magazynach wielkopowierzchniowych, jak i niedużych lub nieposiadających rozbudowanej struktury i potrzeby wykorzystywania zaawansowanych procesów. Pokażemy jak optymalnie wykonać pracę przy użyciu kolektorów danych w zależności od skali magazynu.

Zobaczą też Państwo jak, w wygodny sposób, kierownik lub administrator może zarządzać treściami prezentowanymi na urządzeniach pracowników magazynów.

 

Webinar poprowadzi

 

Piotr Kurowski - Product Manager Comarch WMS i Comarch Magazynier

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami.

 


 

Poznaj rozwiązania Comarch WMS dla rozbudowanych magazynów >>>

Zapoznaj się z rozwiązaniem dla prostych procesów magazynowych >>>