27 czerwca 2019

Aplikacje z pakietu Comarch Mobile umożliwiają przeprowadzenie digitalizacji procesów sprzedażowych w każdej firmie. Optymalizują pracę przedstawicieli handlowych oraz pozwalają na sprawne zarządzanie zespołem sprzedaży.

 Podczas webinaru zobaczysz jak:

  • Wycisnąć maksimum z wizyt handlowych
  • Wykręcić wysokie zyski w oparciu o zdefiniowane plany sprzedaży
  • Wykorzystać liczne usprawnienia przydatne w pracy przedstawiciela handlowego oraz kadry menadżerskiej

Wideo

27 czerwca 2019, godzina 11:00

Podczas szkolenia dostępny będzie czat!

 

Mobilna obsługa klienta biznesowego

 

Ze względu na stale rosnące wymagania klientów biznesowych oraz silną konkurencję, każda firma potrzebuje szybkiego i elastycznego narzędzia do sprawnej obsługi kontrahentów. Dlatego pracownicy, którzy pracują na co dzień w terenie i są odpowiedzialni z stały kontakt z klientami muszą być wyposażeni w  aplikację, która posiada szeroki wachlarz funkcjonalności, od rejestracji zamówień lub sprzedaży bezpośredniej, przez wydruk dokumentów handlowych aż po dostęp informacji na temat aktualnych promocji i planowanych akcji marketingowych.

Równocześnie kadra zarządzająca siecią sprzedaży potrzebuje narzędzia do zarządzania pracownikami w terenie, do monitorowania wykonanych działań oraz osiągniętej sprzedaży.

Rozwiązania mobilne wspierajace kluczowe procesy w firmie stały się niezbędnym narzędziem pracy, bez którego można pozostać w tyle za konkurencją. Webinar, na który Państwa zapraszamy poświecony będzie rozwiązaniom z obszaru mobilnej sprzedaży.

 

Szkolenie prowadzi:

 

Joanna Bałut - Product Manager Comarch Mobile

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wydziału Finansów specjalność: rachunkowość i rewizja finansowa oraz wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych specjalność: zarządzanie i doradztwo personalne. Pracę w firmie Comarch rozpoczęła w 2011 roku na stanowisku Konsultanta w zespole Asysty Technicznej Comarch ERP XL, gdzie zajmowała się wsparciem merytoryczno-technicznym w obrębie modułów logistycznych systemu Comarch ERP XL. Od 2014 roku jako Product Manager dba o rozwój aplikacji mobilnych systemu Comarch Mobile.

 

 

 

Więcej informacji o rozwiązaniach mobilnych Comarch >>>