16 stycznia 2018

Już od początku 2018 roku wszyscy mikroprzedsiębiorcy będą zobowiązani do rozliczania się przy użyciu Jednolitego Pliku Kontrolnego. Weź udział  w webinarze i dowiedz się, w jaki sposób poprawnie wywiązywać się z nowego obowiązku!

Dzięki udziałowi w webinarze dowiesz się:

  • czym jest i z czego się składa Jednolity Plik Kontrolny,
  • kogo i od kiedy dotyczy,
  • co grozi za niewysłanie pliku JPK,
  • jak przygotować się do wygenerowania i przesłania JPK.
Weź udział

Przygotuj mikroprzedsiębiorstwo na JPK i pozostałe zmiany w przepisach w 2018

Wprowadzenie

Od stycznia 2018 roku przepisy nakładają na mikroprzedsiębiorców obowiązek przekazywania organom kontroli skarbowej szczegółowych danych podatkowych. Informacje te muszą być generowane i przesyłane w wersji elektronicznej – w ściśle określonym schemacie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK). Wiąże się to z koniecznością dostosowania systemów informatycznych przedsiębiorstw.

Podczas webinaru pomożemy Ci przygotować się do tej zmiany. Opowiemy między innymi o tym, w jaki sposób przy pomocy Comarch ERP XT w mniej niż minutę automatycznie wygenerować JPK i przesłać go do Ministerstwa Finansów drogą elektroniczną.

 

Comarch ERP XT i Comarch ERP Optima - systemy do zarządzania dla małych i mikroprzedsiębiorstw

Comarch ERP XT to nowoczesny program wspomagający pracę jednoosobowych i małych firm. Jest to prosta w użytkowaniu aplikacja służąca do fakturowania, obsługi magazynu, prowadzenia prostej księgowości oraz własnego sklepu internetowego. Program dostępny jest przez przeglądarkę internetową oraz aplikacje mobilne na platformy Android i iOS. W rozwiązaniu największy nacisk położono na bezpieczeństwo danych, wygodę pracy i intuicyjne działanie. 

') //]]>