16 listopada 2017

Zrozum dane dotyczące Twojej firmy i podejmuj najlepsze decyzje! Comarch Business Intelligence dla Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum to rozwiązanie, które pobiera dane z tych systemów i umożliwia analizę przedsiębiorstwa na ich podstawie. Poznaj możliwości modułów BI i zobacz, jakie korzyści mogą przynieść Twojej firmie!

Dzięki udziałowi w webinarze dowiesz się:

  • jak uzyskać odpowiedzi na pytania analityków;
  • jak narzędzie BI może wspierać rozwój Twojej firmy na każdym etapie jej działalności;
  • czym jest rozwiązanie Comarch Business Intelligence i jak wyróżnia się na tle konkurencji;
  • w jaki sposób dane z systemów Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP XL trafiają do naszej platformy analitycznej.

Podejmuj właściwe decyzje z Business Intelligence dla Comarch ERP

 

Business Intelligence - wiedza generuje zyski!

Który produkt opłaca się sprzedawać? Czy sprzedawca wykonał założony plan? Jakie wyniki na tle innych osiągnął dany pracownik? Które wyroby generują najwięcej odpadów? Które produkty powinny być objęte promocją?

To tylko przykładowe pytania, na które odpowiedzi można zyskać dzięki zastosowaniu Comarch BI. Analizy i wypływające z nich wnioski są bezcenne na każdym poziomie zarządzania przedsiębiorstwem – rozpoczynając od działu HR, poprzez produkcję, a kończąc na sprzedaży.

Podczas webinaru pokażemy, jak w prosty i intuicyjny sposób można uzyskać dostęp do takich danych – i w jaki sposób przełoży się to na zyski dla Twojej firmy poprzez maksymalizację sprzedaży i optymalizację procesów na zapleczu.

Bądź z nami 16 listopada o godzinie 11:00 - zarejestruj się już teraz!

 

Rozwiązanie Comarch dla Twojej firmy

Podczas webinarium pokażemy krok po kroku, jak analizować raporty i dashboardy oraz jak tworzyć wlasne zestawienia. Pokażemy mechanizmy i efekty współpracy Comarch BI z Comarch ERP XL albo Comarch ERP Altum, która pozwoli Ci sprawować pełniejszą niż kiedykolwiek kontrolę nad Twoją firmą.

Podzielimy się z Tobą także naszymi planami na przyszłość, zapowiadając nowości, które szykujemy w nowej wersji naszego oprogramowania. Przypominamy: udział w webinarze jest bezpłatny!

 

Wideo

Paulina Ziarek

Paulina ZiarekComarch SA

Absolwentka kierunku Rachunkowość i Controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Obecnie Konsultant Business Intelligence. Koordynuje rozwiązania chmurowe Business Intelligence, w tym nowy produkt BI Point Menadżer. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie doboru informatycznych narzędzi analitycznych wspierających codzienną pracę działów controllingu, kadry zarządczej czy działów księgowych przedsiębiorstw.

') //]]>