29 czerwca 2017

Omnichannel oznacza pełną integrację wszystkich kanałów interakcji z klientem. To tendencja, która już teraz króluje na rynku i według której będzie się on rozwijał przez najbliższe lata.

Bądź na bieżąco z najświeższymi trendami na rynku - weź udział w webinarze!

Dzięki udziałowi w webinarze dowiesz się:

 • jakie korzyści możesz zyskać poprzez zastosowanie urządzeń mobilnych do obsługi Klientów,
 • jakie możliwości oferują aplikacje mobilne z pakietu Comarch Mobile,
 • jak maksymalizować sprzedaż u Klientów poprzez użycie promocji, gratisów, rejestrację wizyt handlowych,
 • jak zaplanować i przeprowadzić skuteczną wizytę u Klienta biznesowego,
 • jak wykorzystać dane historyczne z poprzednich transakcji do zaproponowania Klientowi interesującej oferty,
 • w jaki sposób wykorzystać inne technologie (m.in. mobilny terminal płatniczy, skaner kodów kreskowych, drukarki fiskalne i termiczne) w codziennej pracy przedstawiciela handlowego,
 • jak chronić dane swojej firmy także na urządzeniu mobilnym,
 • jak weryfikować pracę mobilnych handlowców oraz przekazywać im ważne informacje.
Weź udział

Mobilna obsługa klienta biznesowego

Kolejny webinar z cyklu "Omnichannel w praktyce" odbędzie się już 29 czerwca o godzinie 11:00! 

Ze względu na stale rosnące wymagania klientów biznesowych oraz silną konkurencję, Twoja firma potrzebuje szybkiego i elastycznego narzędzia do sprawnej obsługi kontrahentów. Comarch Mobile Sprzedaż to aplikacja oferująca szeroki wachlarz funkcjonalności dla pracowników działających w terenie, koncentrujących się na najszybszym dotarciu do Klienta, rejestracji zamówień lub sprzedaży bezpośredniej oraz utrzymaniu stałego i satysfakcjonującego kontaktu z Klientem. Dzięki wykorzystaniu smartfona lub tabletu oraz dodatkowych urządzeń mobilnych (terminal płatniczy, skaner oraz drukarka) Twój pracownik może z dowolnego miejsca wystawiać dokumenty sprzedaży, rejestrować płatności oraz drukować lub wysyłać zamówienia do Klienta mailem. Dostęp do niezbędnych warunków handlowych, obowiązujących promocji oraz danych dotyczących poprzednich transakcji Twój pracownik ma na urządzeniu mobilnym, a bezpieczeństwo tych danych zapewnia wbudowany mechanizm szyfrowania aplikacji.

 

Wykorzystaj aplikacje mobilne w swojej firmie!

Nie czekaj, wykorzystaj możliwości aplikacji mobilnych w swojej firmie! Aplikacje Comarch Mobile dają także możliwość elastycznego dostosowania funkcji i danych udostępnianych pracownikom mobilnym w zależności do potrzeb danej branży. Przypominamy, że każdy Klient Comarch ERP może uzyskać licencje testowe w celu sprawdzenia aplikacji mobilnych na własnej bazie danych.

 

Weź udział w kolejnych webinarach

Już teraz możesz zapisać się na kolejne webinary z cyklu "Omnichannel w praktyce"! W kolejnych miesiącach będziemy opowiadać m.in. o:

 • sprawnym przeprowadzaniu procesów magazynowych;
 • serwisowej obsłudze klienta;
 • odpowiedzialnych sposobach na zabezpieczanie i udostępnianie danych;
 • zmianach w prawie, które od 2018 roku dotyczyć będą wszystkich mikroprzedsiębiorców.

Patroni medialni webinaru

Joanna Bałut

Joanna BałutComarch SA

Product Manager Comarch Mobile

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie wydziału Finansów specjalność: rachunkowość i rewizja finansowa oraz wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych specjalność: zarządzanie i doradztwo personalne. Prace w firmie Comarch rozpoczęła w 2011 roku na stanowisku Konsultanta w zespole Asysty Technicznej Comarch ERP XL, gdzie zajmowała się wsparciem merytoryczno-technicznym w obrębie modułów logistycznych systemu Comarch ERP XL. Od 2014 roku jako Product Manager dba o rozwój aplikacji mobilnych systemu Comarch Mobile.

') //]]>